Zamów

Montaż więźby dachowej

Aby odbudowany dom służył przez wiele lat, będąc mocnym, potrzebuje nie tylko dobrego fundamentu. Równie istotnym elementem jest system więźby dachowej, który przyjmuje na siebie wszelkie zmienne koleje niepogody. Węźba dachowa musi być mocna i stabilna, ponieważ podtrzymuje wszystkie pozostałe elementy dachu.

Montaż systemu węźby dachowej jest niezbędny w budownictwie różnych budynków mieszkalnych. Najczęściej wśród dachów skośnych popularne są drewniane systemy. Istnieją również metalowe systemy węźby, ale są one zwykle stosowane na dachy budynków przemysłowych, użyteczności publicznej i wielopiętrowych budynków mieszkalnych. Ponadto do montażu dachów skośnych na węźbach drewnianych stosuje się szereg dodatkowych materiałów i elementów, takich jak śruby, wsporniki, kołki, blaszki itp.

Systemy te pozwalają na budowę budynków reprezentacyjnych i zwykłych budynków mieszkalnych, zapewniając ich właścicielom ciepło i komfort. Klienci zawsze mogą być pewni uzyskania doskonałych wyników w jak najkrótszym czasie z ARBOR.

Montaż więźby dachowej

Złóż zamówienie

* Wymagane pola